Bursa Masterler Kazancı Dostluk Koşusunda Takımımız Kürsüdeydi

0
941

15.Bursa Masterler Kazancı Dostluk Koşusu’nda atletizm branşı sporcularımız, takımlar kategorisinde birinci olarak bizlere büyük gurur yaşattı.

Bursa Masterler Atletizm Kulübü tarafından organize edilen 15. Kazancı Dostluk Koşusu, 11 Temmuz 2021 Pazar günü koşuldu.

AKUT Spor Kulübü Atletizm Branşı sporcularımız ve gönüllü koşucularımızın katıldığı 15.Bursa Masterler Kazancı Dostluk Koşusu’nda takımımız  yine kürsüdeydi.  Ayrıca takımlar kategorisinden birinci olduk. AKUT Spor Kulübü sporcumuz Muhammed Edip Karabacak, AKUT Spor Kulübü gönüllü sporcumuz Ercan Savaşan ve Hami Gümüş ile takımımız bir çok takımı geride bırakarak finiş çizgisini göğüsledi. Ayrıca genel klasmanda AKUT Spor Kulübü gönüllü sporcumuz Ercan Savaşan 3. olarak kürsüye çıkmaya hak kazandı.

Muhammed Edip Karabacak yaş kategorisinde 2. olarak, Basri Sevinç ve  Mehmet Çetin ise 3. olarak kürsüye çıkmaya hak kazandı.

15.Bursa Masterler Kazancı Dostluk Koşusuna katılan sporcumuz Hasan Sarışın ile gönüllü sporcularımız Hami Gümüş, Göksel Uysali, Cüneyt Kahraman ve Aydın Özkan da yarışı tamamladılar.

Koşusuya katılan tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz