16 Madalya ile Snowboard Alpine 1. Etap Yarışmalarını Tamamladık!

0
2468
Snowboard Takımı Sarıkamış

AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşı sporcularımız, Snowboard Alpine 1. Etap Yarışmaları’nda toplam 16 madalya alarak göğsümüzü kabarttı.

Kars’ın Sarıkamış İlçesindeki Kayak Merkezi’nde yapılan üç gün süren yarışların sonunda AKUT Spor Kulübü Kış Kayağı Branşı sporcularımız, toplamda 16 madalya alarak ilk etabı tamamladı.

15+ bayanlar kategorisinde üç günün her birinde sporcumuz Esin İşçimenler birinciliği elden bırakmadı.

U15 Erkeklerde AKUT Spor Kulübü sporcusu Efe Yücedal 2. ve 3. gün de birinci olurken, sporcumuz Yiğit Abacı ilk gün 1., ikinci gün 2. ve üçüncü gün 3. olarak etabı tamamladı. Son yarışında parmağını inciten Efe Yücedal’a geçmiş olsun diyoruz.

U15 bayanlar kategorisinde ilk günü; sporcularımızdan Lara Tekindur 2., Nisa Özsoy 3. ve Sera Kuseyrioğlu 4. olarak tamamladı. İkinci gün AKUT Spor Kulübü sporcularımız Lara Tekindur ikinci ve Nisa Özsoy dördüncü oldular. Üçüncü günde Nisa Özsoy 2. olarak Lara Tekindur da 3. olarak etabı tamamladılar.

U13 erkekler kategorisinde sporcularımızdan Ali Kuçbay ilk gün birincisi olurken, Mirza Uçmazbaş 2. oldu. İkinci günü Ali Kuçbay üçüncülükle tamamladıktan sonra düşerek hafif bir sakatlık geçirdiğinden üçüncü gün yarışamadı. Sporcumuzun en kısa sürede iyileşip pistlere dönmesini diliyoruz.

U11 Kategorisinde bu yıl yarışmaya başlayan sporcularımızdan bayanlarda Naz Avşar ilk gün ve üçüncü gün birinci, ikinci gün ikinci oldu. Sporcumuz Mira Tunca ise ikinci gün birinci oldu ve diğer günlerde ikincilik alarak ilk etabı tamamladılar.

U11 erkekler kategorisinde sporcumuz Emir Karabay ilk iki gün birincilik, üçüncü gün ikincilik aldı. Sporcumuz Kerem Süloğlu ise ilk gün üçüncülük alarak ilk etabı tamamladı.

AKUT Spor Kulübü Kış Kayağı Branşı Snowboard Branşmızda yarışan, derece alan ve alamayan tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz