Atletizm Branşı Gönüllülerinden Madalya ve Ödüller

0
1525

AKUT Spor Kulübü Derneği Atletizm Branşı gönüllülerimiz Temmuz ayında koşu organizasyonlarında ve çeşitli kategorilerde ödül ve madalya aldı.

1 Temmuzda düzenlenen Ordu 2. Mesudiye Yarı Maraton’una katılan sporcularımızdan; Dilek Kalmaz yaş kategorilerinde 2., Ünal Münüklü Genel klasmanda 3., Nuray Yenen yaş kategorilerinde 2., Asiye Veral yaş kategorilerinde 1., Neyla Erbay genel klasmanda 2., Umut İmren yaş kategorisinde 2. olarak dereceye girdiler.

2 Temmuz da Bursa’da düzenlenen 12. Kazancı Koşusu’nda ise  sporcularımızdan ; Asuman Akgün yaş kategorisinde 1.,Tüncay Gürsoy yaş kategorisinde 3. olarak dereceye girdi.

8 Temmuz tarihinde İstanbul Belgrad Ormanı’nda düzenlenmekte olan ve İstanbul’un en güzel koşu etkinliklerinden biri olan Geyik Koşuları gece koşusuna AKUT Atletizm Kulübü koşucularımız da katıldı. Mustafa Yenen yaş kategorilerinde 2. olarak dereceye girdi.

Avrupa Leylek Köyleri Birliği’ne üye Bursa’nın Karacabey ilçesinde yapılan, “Uluslararası Leylek Festivali” kapsamında 8-9 Temmuz’da  düzenlenen organizasyonda gerçekleştirilen 2. Leylek Koşusu’na birçok gönüllümüz katıldı. Sporcumuz Asuman Akgün yaş kategorilerinde 2. olarak dereceye girdi. AKUT Spor Kulübü Atletizm Branşı sporcularımızın başarılarının devamını dileriz.

AKUT Spor Basın İlişkileri Birimi

  

Kaynak: ATLETİZM BRANŞI GÖNÜLLÜLERİNDEN MADALYA VE ÖDÜLLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz